  • Allen-Bradley 1492-FB1M30-D1; Fuse Holder; 30A; 1P; 600V
  • Allen-Bradley 1492-FB1M30-D1; Fuse Holder; 30A; 1P; 600V Allen-Bradley 1492-FB1M30-D1; Fuse Holder; 30A; 1P; 600V Allen-Bradley 1492-FB1M30-D1; Fuse Holder; 30A; 1P; 600V
    MPN:
    1492-FB1M30-D1
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    180840 New-No Box; Allen-Bradley 1492-FB1M30-D1 Fuse Holder; 30A; 1P; 600V; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 180840 Location: GRG-R02-P15-S05-C-0000394
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 1492-FB1M30-D1
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Allen-Bradley 1492-FB3C30-L; Fuse Holder; 3 Pole; 30A; 600V Allen-Bradley 1492-FB3C30-L; Fuse Holder; 3 Pole; 30A; 600V Allen-Bradley 1492-FB3C30-L; Fuse Holder; 3 Pole; 30A; 600V Allen-Bradley 1492-FB3C30-L; Fuse Holder; 3 Pole; 30A; 600V
      Quick view Details
      Allen-Bradley 1492-FB3C30-L; Fuse Holder; 3 Pole; 30A; 600V
      MSRP:
      Add to Cart
    • Allen-Bradley 1492-CE; Lot-5; Fuse Hold Blocks; 1P; 10A; 600V Allen-Bradley 1492-CE; Lot-5; Fuse Hold Blocks; 1P; 10A; 600V Allen-Bradley 1492-CE; Lot-5; Fuse Hold Blocks; 1P; 10A; 600V Allen-Bradley 1492-CE; Lot-5; Fuse Hold Blocks; 1P; 10A; 600V
      Quick view Details
      Allen-Bradley 1492-CE; Lot-5; Fuse Hold Blocks; 1P; 10A; 600V