  • Allen-Bradley 1492-WTF3; LOT-2 Terminal Block; 300V/ 250V
  • Allen-Bradley 1492-WTF3; LOT-2 Terminal Block; 300V/ 250V Allen-Bradley 1492-WTF3; LOT-2 Terminal Block; 300V/ 250V
    MPN:
    1492-WTF3
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    203455 New-No Box; Allen-Bradley 1492-WTF3 LOT-2 Terminal Block; 300V/ 250V; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 203455 Location: 80950-GRG-R07-P17-S02-0000542
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 1492-WTF3
      Quick view Details
      Allen-Bradley 1492-WTF3; Triple Circuit Block; 250/300V
      MSRP:
      Add to Cart
      Quick view Details
      Allen-Bradley 1492; LOT-9 Terminal Block
      Add to Cart
    • Allen-Bradley 1492-W10; LOT-2 Terminal Block; 600V Allen-Bradley 1492-W10; LOT-2 Terminal Block; 600V Allen-Bradley 1492-W10; LOT-2 Terminal Block; 600V Allen-Bradley 1492-W10; LOT-2 Terminal Block; 600V
      Allen-Bradley 1492-W10; LOT-2 Terminal Block; 600V
      Allen-Bradley 1492 CE; LOT-5 Terminal Block
    • Allen-Bradley 1492 F; LOT-45 Terminal Block Allen-Bradley 1492 F; LOT-45 Terminal Block Allen-Bradley 1492 F; LOT-45 Terminal Block Allen-Bradley 1492 F; LOT-45 Terminal Block
      Allen-Bradley 1492 F; LOT-45 Terminal Block