  • Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC
  • Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC Allen-Bradley 700-HC14Z24-4; Relay 7A 4PDT Coil 24VDC
    MPN:
    700-HC14Z24-4
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    243603 New In Box; Allen-Bradley 700-HC14Z24-4 Relay 7A 4PDT Coil 24VDC; GP Ice Cube Relay;24V DC;4 Changeover Contacts(4PDT)7A;Gold Contacts;Pilot Light. Item is New; unused; in factory packaging that may have been opened.. Austin Surplus SKU: 243603 Location: GRG-R02-P12-S04-A-0001214