  • Bussman LPJ-110SP; Fuse 110A 600VAC 300VDC
  • Bussman LPJ-110SP; Fuse 110A 600VAC 300VDC Bussman LPJ-110SP; Fuse 110A 600VAC 300VDC Bussman LPJ-110SP; Fuse 110A 600VAC 300VDC Bussman LPJ-110SP; Fuse 110A 600VAC 300VDC Bussman LPJ-110SP; Fuse 110A 600VAC 300VDC
    MPN:
    LPJ-110SP
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    246935 Used; Bussman LPJ-110SP Fuse 110A 600VAC 300VDC; . Item shows signs of having been used - actual working function unknown. Austin Surplus SKU: 246935 Location: GRG-R13-P15-S05-F-0004988