  • Bussmann FRN-R-450; Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC
  • Bussmann FRN-R-450; Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-450; Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-450; Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-450; Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-450; Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC
    MPN:
    FRN-R-450
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    251862 New-No Box; Bussmann FRN-R-450 Blade Time-Delay Fuse; 450A; 250VAC/DC; Class RK5; Non-Indicating. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 251862 Location: GRG-R03-P01-S02-0021719
    Product Videos
    Custom Field
    MPN FRN-R-450
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Bussmann FRN-R-20; Time Delay Fuse; 20A; 250VAC Bussmann FRN-R-20; Time Delay Fuse; 20A; 250VAC Bussmann FRN-R-20; Time Delay Fuse; 20A; 250VAC Bussmann FRN-R-20; Time Delay Fuse; 20A; 250VAC
      Quick view Details
      Bussmann FRN-R-20; Time Delay Fuse; 20A; 250VAC
      MSRP:
      Add to Cart
    • Bussmann FRN-R-3; Time Delay Fuse; 3A; 250VAC Bussmann FRN-R-3; Time Delay Fuse; 3A; 250VAC Bussmann FRN-R-3; Time Delay Fuse; 3A; 250VAC Bussmann FRN-R-3; Time Delay Fuse; 3A; 250VAC
      Quick view Details
      Bussmann FRN-R-3; Time Delay Fuse; 3A; 250VAC
      Add to Cart
    • Bussmann FRN-R-300-K34; Time Delay Fuse K34; 300A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-300-K34; Time Delay Fuse K34; 300A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-300-K34; Time Delay Fuse K34; 300A; 250VAC/DC Bussmann FRN-R-300-K34; Time Delay Fuse K34; 300A; 250VAC/DC
      Bussmann FRN-R-300-K34; Time Delay Fuse K34; 300A; 250VAC/DC
    • Bussmann FRN-R-4; Time Delay Fuse; 4A; 250VAC; 15VDC Bussmann FRN-R-4; Time Delay Fuse; 4A; 250VAC; 15VDC Bussmann FRN-R-4; Time Delay Fuse; 4A; 250VAC; 15VDC Bussmann FRN-R-4; Time Delay Fuse; 4A; 250VAC; 15VDC
      Bussmann FRN-R-4; Time Delay Fuse; 4A; 250VAC; 15VDC
    • Bussmann FRN-R 30; Time Delay Fuse; 30A; 250VAC/125VDC Bussmann FRN-R 30; Time Delay Fuse; 30A; 250VAC/125VDC Bussmann FRN-R 30; Time Delay Fuse; 30A; 250VAC/125VDC Bussmann FRN-R 30; Time Delay Fuse; 30A; 250VAC/125VDC
      Bussmann FRN-R 30; Time Delay Fuse; 30A; 250VAC/125VDC