  • Bussmann KRP-C-1200SP; Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC
  • Bussmann KRP-C-1200SP; Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC Bussmann KRP-C-1200SP; Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC Bussmann KRP-C-1200SP; Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC Bussmann KRP-C-1200SP; Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC Bussmann KRP-C-1200SP; Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC
    MPN:
    KRP-C-1200SP
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    247487 New In Box; Bussmann KRP-C-1200SP Time Delay Fuse 1200A 600VAC 300VDC; . Item is New; unused; in factory packaging that may have been opened.. Austin Surplus SKU: 247487 Location: GRG-R08-P07-S03-0061271