  • Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC
  • Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC
    MPN:
    LPN-RK-25SP
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    201715 New-No Box; Bussmann LPN-RK-25SP Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 201715 Location: 159375-GRG-R02-P07-S05-C-0000220
    Product Videos
    Custom Field
    MPN LPN-RK-25SP
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC Bussmann LPN-RK-25SP; Low-Peak Fuse; 25A; 250VAC; 125VDC
      Quick view Details