  • Bussmann LPS-RK-400SP; Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A
  • Bussmann LPS-RK-400SP; Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A
    MPN:
    LPS-RK-400SP
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    230213 New-No Box; Bussmann LPS-RK-400SP Current Limiting; Slow Blow Fuse; 400A; 600VAC; 300VDC. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 230213 Location: GRG-R01-P06-S03-0011372
    Product Videos
    Custom Field
    MPN LPS-RK-400SP
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A
      Quick view Details
      Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A
      MSRP:
      Add to Cart
    • Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A 600V Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A 600V Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A 600V Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A 600V
      Quick view Details
      Bussmann LPS-RK-400SP; Dual-Element Time Delay Fuse 400A 600V
      Add to Cart
    • Bussmann LPS-RK-250SP; Dual-Element Time Delay Fuse 600V 400A Bussmann LPS-RK-250SP; Dual-Element Time Delay Fuse 600V 400A Bussmann LPS-RK-250SP; Dual-Element Time Delay Fuse 600V 400A Bussmann LPS-RK-250SP; Dual-Element Time Delay Fuse 600V 400A
      Bussmann LPS-RK-250SP; Dual-Element Time Delay Fuse 600V 400A
      Bussmann LPJ-12SP; Fuse; 12Amp; Current Limiting
    • Bussmann ANL200; Current Limiter Fuse; 200A; 32VDC Bussmann ANL200; Current Limiter Fuse; 200A; 32VDC Bussmann ANL200; Current Limiter Fuse; 200A; 32VDC Bussmann ANL200; Current Limiter Fuse; 200A; 32VDC
      Bussmann ANL200; Current Limiter Fuse; 200A; 32VDC