  • Bussmann LPS-RK-600SP; Dual-Element Time Delay Fuse; 600A; 600V
  • Bussmann LPS-RK-600SP; Dual-Element Time Delay Fuse; 600A; 600V Bussmann LPS-RK-600SP; Dual-Element Time Delay Fuse; 600A; 600V Bussmann LPS-RK-600SP; Dual-Element Time Delay Fuse; 600A; 600V Bussmann LPS-RK-600SP; Dual-Element Time Delay Fuse; 600A; 600V
    MPN:
    LPS-RK-600SP
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    185643 New-No Box; Bussmann LPS-RK-600SP Dual-Element Time Delay Fuse; 600A; 600; 300VDC; Non-Indicating. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 185643 Location: GRG-R17-P15-S03-0007896