  • Carlisle 1120-8M-20; Timing Belt 1120mm Long x 20mm Wide
  • Carlisle 1120-8M-20; Timing Belt 1120mm Long x 20mm Wide Carlisle 1120-8M-20; Timing Belt 1120mm Long x 20mm Wide Carlisle 1120-8M-20; Timing Belt 1120mm Long x 20mm Wide Carlisle 1120-8M-20; Timing Belt 1120mm Long x 20mm Wide
    MPN:
    1120-8M-20
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    242351 New-No Box; Carlisle 1120-8M-20 Timing Belt 1120mm Long x 20mm Wide; 140 Teeth; 8mm Pitch. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 242351 Location: GRG-R11-P11-S04-E-0002012