  • Carlsbad MR46B-10-100; Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS
  • Carlsbad MR46B-10-100; Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS Carlsbad MR46B-10-100; Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS Carlsbad MR46B-10-100; Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS Carlsbad MR46B-10-100; Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS Carlsbad MR46B-10-100; Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS
    MPN:
    MR46B-10-100
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    242518 New-No Box; Carlsbad MR46B-10-100 Precision Potentiometer; 5W; 100 OHMS; Shaft: 1/4"OD x 1/2" Long. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 242518 Location: GRG-R20-P19-S04-E-0006447
    Product Videos
    Custom Field
    MPN MR46B-10-100
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • ETI MR46B-10; Wirewound Potentiometer 100 Ohm; 5W; 10-Turn ETI MR46B-10; Wirewound Potentiometer 100 Ohm; 5W; 10-Turn ETI MR46B-10; Wirewound Potentiometer 100 Ohm; 5W; 10-Turn ETI MR46B-10; Wirewound Potentiometer 100 Ohm; 5W; 10-Turn
      Quick view Details
      ETI MR46B-10; Wirewound Potentiometer 100 Ohm; 5W; 10-Turn