  • Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC
  • Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC Cole Hersee 30056-20-BX; Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC
    MPN:
    30056-20-BX
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    246450 New In Box; Cole Hersee 30056-20-BX Snap-In Circuit Breaker; 20A; 12VDC; Metal Body. Item is New; unused; in factory packaging that may have been opened.. Austin Surplus SKU: 246450 Location: GRG-R02-P10-S04-E-0000919
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 30056-20-BX
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • ABL 1D20UM; Circuit Breaker; 20A; 1P; 480VAC ABL 1D20UM; Circuit Breaker; 20A; 1P; 480VAC ABL 1D20UM; Circuit Breaker; 20A; 1P; 480VAC ABL 1D20UM; Circuit Breaker; 20A; 1P; 480VAC
      Quick view Details
      ABL 1D20UM; Circuit Breaker; 20A; 1P; 480VAC
      MSRP:
      Add to Cart
    • Schurter AS168X-CB2; Circuit Breaker; 20A; 480VAC Schurter AS168X-CB2; Circuit Breaker; 20A; 480VAC Schurter AS168X-CB2; Circuit Breaker; 20A; 480VAC Schurter AS168X-CB2; Circuit Breaker; 20A; 480VAC
      Quick view Details
      Schurter AS168X-CB2; Circuit Breaker; 20A; 480VAC
      Add to Cart
    • Siemens B120; Circuit Breaker 20A; 1P; 120VAC Siemens B120; Circuit Breaker 20A; 1P; 120VAC Siemens B120; Circuit Breaker 20A; 1P; 120VAC Siemens B120; Circuit Breaker 20A; 1P; 120VAC
      Siemens B120; Circuit Breaker 20A; 1P; 120VAC