  • Eaton 5.5AMWNA0.5E; Fuse 0.5A
  • Eaton 5.5AMWNA0.5E; Fuse 0.5A Eaton 5.5AMWNA0.5E; Fuse 0.5A Eaton 5.5AMWNA0.5E; Fuse 0.5A Eaton 5.5AMWNA0.5E; Fuse 0.5A
    Eaton 5.5AMWNA0.5E; Fuse 0.5A
    MPN:
    5.5AMWNA0.5E
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    243647 Old-Stock; Eaton 5.5AMWNA0.5E Fuse 0.5A; . Item appears Unused and has been in storage for some time.. Austin Surplus SKU: 243647 Location: GRG-R03_P08-S04-E-0009709
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 5.5AMWNA0.5E
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Eaton CHCC2DIU; Modular Fuse Holder; 30A; 2P; 600VAC Eaton CHCC2DIU; Modular Fuse Holder; 30A; 2P; 600VAC Eaton CHCC2DIU; Modular Fuse Holder; 30A; 2P; 600VAC Eaton CHCC2DIU; Modular Fuse Holder; 30A; 2P; 600VAC
      Quick view Details
      Eaton CHCC2DIU; Modular Fuse Holder; 30A; 2P; 600VAC
      MSRP:
      Add to Cart
    • Eaton FWH-3.15A6F; Semi-Conductor Fuse; 3.15A; 500VAC Eaton FWH-3.15A6F; Semi-Conductor Fuse; 3.15A; 500VAC Eaton FWH-3.15A6F; Semi-Conductor Fuse; 3.15A; 500VAC Eaton FWH-3.15A6F; Semi-Conductor Fuse; 3.15A; 500VAC
      Quick view Details
      Eaton FWH-3.15A6F; Semi-Conductor Fuse; 3.15A; 500VAC
      Add to Cart
    • Beckhoff EL2004; Digital Output Terminal; 24VDC; 0.5A Beckhoff EL2004; Digital Output Terminal; 24VDC; 0.5A Beckhoff EL2004; Digital Output Terminal; 24VDC; 0.5A Beckhoff EL2004; Digital Output Terminal; 24VDC; 0.5A
      Beckhoff EL2004; Digital Output Terminal; 24VDC; 0.5A