  • EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W
  • EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W
    MPN:
    4B204-20MGX
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    187136 New-No Box; EDT 4B204-20MGX Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 187136 Location: GRG-R04-P19-S04-C-0001018
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 4B204-20MGX
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W EDT 4B204-20MGX; Bearing Insert; SS; 20mm ID; 47mm OD; 31mm W
      Quick view Details
      MSRP:
      Add to Cart
    • AMI KH204; Insert Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD AMI KH204; Insert Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD AMI KH204; Insert Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD AMI KH204; Insert Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD
      Quick view Details
      AMI KH204; Insert Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD
      Add to Cart
    • INA GE20KRRB; Bearing Insert 20mm ID x 47mm OD; NO COLLAR INA GE20KRRB; Bearing Insert 20mm ID x 47mm OD; NO COLLAR INA GE20KRRB; Bearing Insert 20mm ID x 47mm OD; NO COLLAR INA GE20KRRB; Bearing Insert 20mm ID x 47mm OD; NO COLLAR
      INA GE20KRRB; Bearing Insert 20mm ID x 47mm OD; NO COLLAR
    • Enduro 1204 20MM; Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD; 14mm W Enduro 1204 20MM; Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD; 14mm W Enduro 1204 20MM; Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD; 14mm W Enduro 1204 20MM; Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD; 14mm W
      Enduro 1204 20MM; Ball Bearing; 20mm ID; 47mm OD; 14mm W
    • Fafnir 7204W; Ball Bearing 20mm ID 47mm OD 14mm W Fafnir 7204W; Ball Bearing 20mm ID 47mm OD 14mm W Fafnir 7204W; Ball Bearing 20mm ID 47mm OD 14mm W Fafnir 7204W; Ball Bearing 20mm ID 47mm OD 14mm W
      Fafnir 7204W; Ball Bearing 20mm ID 47mm OD 14mm W