  • GE 9F60LCB509; Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D
  • GE 9F60LCB509; Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D GE 9F60LCB509; Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D GE 9F60LCB509; Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D GE 9F60LCB509; Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D GE 9F60LCB509; Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D
    MPN:
    9F60LCB509
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    229433 New-No Box; GE 9F60LCB509 Fuse; Size 9R; 820A; 2.54KV; 50kA; EJ-2D; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 229433 Location: GRG-R20-P16-S01-0035901
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 9F60LCB509
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Eaton 5CLS-9R; Single Barrel 5CLS Fuse; 200A; 4800VAC Eaton 5CLS-9R; Single Barrel 5CLS Fuse; 200A; 4800VAC Eaton 5CLS-9R; Single Barrel 5CLS Fuse; 200A; 4800VAC Eaton 5CLS-9R; Single Barrel 5CLS Fuse; 200A; 4800VAC
      Quick view Details
      Eaton 5CLS-9R; Single Barrel 5CLS Fuse; 200A; 4800VAC
      MSRP:
      Add to Cart
    • DynaQuip V5C6.EJ; Actuated Flanged Valve; Class: 150; Size 3" DynaQuip V5C6.EJ; Actuated Flanged Valve; Class: 150; Size 3" DynaQuip V5C6.EJ; Actuated Flanged Valve; Class: 150; Size 3" DynaQuip V5C6.EJ; Actuated Flanged Valve; Class: 150; Size 3"
      Quick view Details
      DynaQuip V5C6.EJ; Actuated Flanged Valve; Class: 150; Size 3"
      Add to Cart
    • GE TRK22A; Class R Fuse Conversion Kit; 60A; 240VAC GE TRK22A; Class R Fuse Conversion Kit; 60A; 240VAC GE TRK22A; Class R Fuse Conversion Kit; 60A; 240VAC GE TRK22A; Class R Fuse Conversion Kit; 60A; 240VAC
      GE TRK22A; Class R Fuse Conversion Kit; 60A; 240VAC
    • GE TRK16B; Disconnect Switch Class R Fusing Kit; 30A; 600VAC GE TRK16B; Disconnect Switch Class R Fusing Kit; 30A; 600VAC GE TRK16B; Disconnect Switch Class R Fusing Kit; 30A; 600VAC GE TRK16B; Disconnect Switch Class R Fusing Kit; 30A; 600VAC
      GE TRK16B; Disconnect Switch Class R Fusing Kit; 30A; 600VAC
    • Festo T-30-GE; Pushbutton Actuator ONLY; Yellow; Size: 30.5mm Festo T-30-GE; Pushbutton Actuator ONLY; Yellow; Size: 30.5mm Festo T-30-GE; Pushbutton Actuator ONLY; Yellow; Size: 30.5mm Festo T-30-GE; Pushbutton Actuator ONLY; Yellow; Size: 30.5mm
      Festo T-30-GE; Pushbutton Actuator ONLY; Yellow; Size: 30.5mm