  • Gould A13X1200-128; Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC
  • Gould A13X1200-128; Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC Gould A13X1200-128; Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC Gould A13X1200-128; Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC Gould A13X1200-128; Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC Gould A13X1200-128; Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC
    MPN:
    A13X1200-128
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    181493 Old-Stock; Gould A13X1200-128 Fast Acting Hockey Puck Fuse 1200A; 130VAC; . Item appears Unused and has been in storage for some time.. Austin Surplus SKU: 181493 Location: GRG-R19-P12-S04-C-0006161
    Product Videos
    Custom Field
    MPN A13X1200-128
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Gould A6T15; Very Fast Acting Fuse; 15A; 600VAC/300VDC Gould A6T15; Very Fast Acting Fuse; 15A; 600VAC/300VDC Gould A6T15; Very Fast Acting Fuse; 15A; 600VAC/300VDC Gould A6T15; Very Fast Acting Fuse; 15A; 600VAC/300VDC
      Quick view Details
      Gould A6T15; Very Fast Acting Fuse; 15A; 600VAC/300VDC
      MSRP:
      Add to Cart
    • Gould A6T20; Very Fast Acting Fuse; 20A; 600VAC/300VDC Gould A6T20; Very Fast Acting Fuse; 20A; 600VAC/300VDC Gould A6T20; Very Fast Acting Fuse; 20A; 600VAC/300VDC Gould A6T20; Very Fast Acting Fuse; 20A; 600VAC/300VDC
      Quick view Details
      Gould A6T20; Very Fast Acting Fuse; 20A; 600VAC/300VDC