  • Gould A4BY1200; Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L
  • Gould A4BY1200; Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L Gould A4BY1200; Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L Gould A4BY1200; Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L Gould A4BY1200; Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L Gould A4BY1200; Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L
    MPN:
    A4BY1200
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    243840 Old-Stock; Gould A4BY1200 Amp-Trap Fuse; 1200A; 600V; Class: L; . Item appears Unused and has been in storage for some time.. Austin Surplus SKU: 243840 Location: GRG-R09-P15-S04-0033616
    Product Videos
    Custom Field
    MPN A4BY1200
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Gould Shawmut A50P80; Amp Trap Fuse; 80A; 600V Gould Shawmut A50P80; Amp Trap Fuse; 80A; 600V Gould Shawmut A50P80; Amp Trap Fuse; 80A; 600V Gould Shawmut A50P80; Amp Trap Fuse; 80A; 600V
      Quick view Details
      Gould Shawmut A50P80; Amp Trap Fuse; 80A; 600V
      MSRP:
      Add to Cart
    • Gould AJT2; Amp-Trap Fuse; 2A; 500/600V@50/60Hz Gould AJT2; Amp-Trap Fuse; 2A; 500/600V@50/60Hz Gould AJT2; Amp-Trap Fuse; 2A; 500/600V@50/60Hz Gould AJT2; Amp-Trap Fuse; 2A; 500/600V@50/60Hz
      Quick view Details
      Gould AJT2; Amp-Trap Fuse; 2A; 500/600V@50/60Hz
      Add to Cart
    • Mersen A4BY1200; Dual Element; Time Delay Fuse; 1200A; 600VAC Mersen A4BY1200; Dual Element; Time Delay Fuse; 1200A; 600VAC Mersen A4BY1200; Dual Element; Time Delay Fuse; 1200A; 600VAC Mersen A4BY1200; Dual Element; Time Delay Fuse; 1200A; 600VAC
      Mersen A4BY1200; Dual Element; Time Delay Fuse; 1200A; 600VAC
    • Gould A25X5; Amp-Trap Semiconductor Fuse; 5A; 250VAC Gould A25X5; Amp-Trap Semiconductor Fuse; 5A; 250VAC Gould A25X5; Amp-Trap Semiconductor Fuse; 5A; 250VAC Gould A25X5; Amp-Trap Semiconductor Fuse; 5A; 250VAC
      Gould A25X5; Amp-Trap Semiconductor Fuse; 5A; 250VAC
    • AMP-TRAP AJT25; FUSE; 25A; 600V; TIME DELAY AMP-TRAP AJT25; FUSE; 25A; 600V; TIME DELAY AMP-TRAP AJT25; FUSE; 25A; 600V; TIME DELAY AMP-TRAP AJT25; FUSE; 25A; 600V; TIME DELAY
      AMP-TRAP AJT25; FUSE; 25A; 600V; TIME DELAY