  • INA NKI45/25-TV-XL; Needle Roller Bearing 45mmID x 62mmOD
    MPN:
    NKI45/25-TV-XL
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    233409 New-No Box; INA NKI45/25-TV-XL Needle Roller Bearing 45mmID x 62mmOD; 25mm Wide; With Inner Ring; Open Frame. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 233409 Location: GRG-R17-P19-S04-C-0002573
    Product Videos
    Custom Field
    MPN NKI45/25-TV-XL
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • INA NKI45/25-TV-XL; Needle Roller Bearing; 45mm ID; 62mm OD INA NKI45/25-TV-XL; Needle Roller Bearing; 45mm ID; 62mm OD INA NKI45/25-TV-XL; Needle Roller Bearing; 45mm ID; 62mm OD INA NKI45/25-TV-XL; Needle Roller Bearing; 45mm ID; 62mm OD
      Quick view Details
      INA NKI45/25-TV-XL; Needle Roller Bearing; 45mm ID; 62mm OD