  • INA NKI95/36-XL; Needle Roller Bearing; W/Inner Ring; 95mmID
    MPN:
    NKI95/36-XL
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    236946 New In Box; INA NKI95/36-XL Needle Roller Bearing; W/Inner Ring; 95mmID; 125mmOD x 36mm Width; Open Frame. Item is New; unused; in factory packaging that may have been opened.. Austin Surplus SKU: 236946 Location: GRG-R02-P15-S04-E-0033714
    Product Videos
    Custom Field
    MPN NKI95/36-XL
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • INA NKI95/36; Needle Roller Bearing; 95mm ID x 125mm OD INA NKI95/36; Needle Roller Bearing; 95mm ID x 125mm OD INA NKI95/36; Needle Roller Bearing; 95mm ID x 125mm OD INA NKI95/36; Needle Roller Bearing; 95mm ID x 125mm OD
      Quick view Details
      INA NKI95/36; Needle Roller Bearing; 95mm ID x 125mm OD