  • IXYS DSEI60-12A; Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A
  • IXYS DSEI60-12A; Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A
    MPN:
    DSEI60-12A
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    228979 New-No Box; IXYS DSEI60-12A Lot-3; Diodes Standard ;1200V; 52A; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 228979 Location: GRG-R14-P09-S05-F-0000378
    Product Videos
    Custom Field
    MPN DSEI60-12A
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • IXYS DSEI60-12A; Lot-24 Diode Standard 1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-24 Diode Standard 1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-24 Diode Standard 1200V; 52A IXYS DSEI60-12A; Lot-24 Diode Standard 1200V; 52A
      Quick view Details
      IXYS DSEI60-12A; Lot-24 Diode Standard 1200V; 52A
      MSRP:
      Add to Cart
    • Vishay 60EPF12; lot-25; Diodes; Standard; 1200V; 60A Vishay 60EPF12; lot-25; Diodes; Standard; 1200V; 60A Vishay 60EPF12; lot-25; Diodes; Standard; 1200V; 60A Vishay 60EPF12; lot-25; Diodes; Standard; 1200V; 60A
      Quick view Details
      Vishay 60EPF12; lot-25; Diodes; Standard; 1200V; 60A
      Add to Cart
    • Eupec DD121S12K; Diode Power Module; 121A; 1200V; NO SCREWS Eupec DD121S12K; Diode Power Module; 121A; 1200V; NO SCREWS Eupec DD121S12K; Diode Power Module; 121A; 1200V; NO SCREWS Eupec DD121S12K; Diode Power Module; 121A; 1200V; NO SCREWS
      Eupec DD121S12K; Diode Power Module; 121A; 1200V; NO SCREWS
    • Bussmann FRN 12; LOT-3 Fuse; 12A; 250V Bussmann FRN 12; LOT-3 Fuse; 12A; 250V Bussmann FRN 12; LOT-3 Fuse; 12A; 250V Bussmann FRN 12; LOT-3 Fuse; 12A; 250V
      Bussmann FRN 12; LOT-3 Fuse; 12A; 250V