  • Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk
  • Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk Koganei DAB40X35-4-3253W; Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk
    MPN:
    DAB40X35-4-3253W
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    225732 New-No Box; Koganei DAB40X35-4-3253W Air Cylinder Assy; 40mID x 35mm Stk; BK43775. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 225732 Location: GRG-R07-P07-S05-0003998
    Product Videos
    Custom Field
    MPN DAB40X35-4-3253W
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Koganei DAB40x40-4-3246W; Air Cylinder; SS; 40mmID x 40mm Stk Koganei DAB40x40-4-3246W; Air Cylinder; SS; 40mmID x 40mm Stk Koganei DAB40x40-4-3246W; Air Cylinder; SS; 40mmID x 40mm Stk Koganei DAB40x40-4-3246W; Air Cylinder; SS; 40mmID x 40mm Stk
      Quick view Details
      Koganei DAB40x40-4-3246W; Air Cylinder; SS; 40mmID x 40mm Stk
      MSRP:
      Add to Cart
    • Koganei SUS-DA32x125-A; Air Cylinder SS; 32mm Bore x 125mm Stk Koganei SUS-DA32x125-A; Air Cylinder SS; 32mm Bore x 125mm Stk Koganei SUS-DA32x125-A; Air Cylinder SS; 32mm Bore x 125mm Stk Koganei SUS-DA32x125-A; Air Cylinder SS; 32mm Bore x 125mm Stk
      Quick view Details
      Koganei SUS-DA32x125-A; Air Cylinder SS; 32mm Bore x 125mm Stk