  • Ohmite TA303PA20R0J; Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms
  • Ohmite TA303PA20R0J; Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms Ohmite TA303PA20R0J; Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms Ohmite TA303PA20R0J; Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms Ohmite TA303PA20R0J; Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms Ohmite TA303PA20R0J; Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms
    MPN:
    TA303PA20R0J
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    229316 New-No Box; Ohmite TA303PA20R0J Lot-6 Thick Film Resistors; 3W; 20 Ohms; 5% Tolerance. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 229316 Location: GRG-R19-P12-S04-E-0000557