  • Ohmite TA810PW1R00J; Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm
  • Ohmite TA810PW1R00J; Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm Ohmite TA810PW1R00J; Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm Ohmite TA810PW1R00J; Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm Ohmite TA810PW1R00J; Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm Ohmite TA810PW1R00J; Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm
    MPN:
    TA810PW1R00J
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    229310 New-No Box; Ohmite TA810PW1R00J Lot-2; Thick Film Resistors; 10W; 1 Ohm; 5% Tolerance; PCB Mount; Through Hole. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 229310 Location: GRG-R19-P12-S04-E-0000288