  • Optibelt T2.5/480-ST; Poly Timing Belt; 480mm Long; 10mm Wide
  • Optibelt T2.5/480-ST; Poly Timing Belt; 480mm Long; 10mm Wide Optibelt T2.5/480-ST; Poly Timing Belt; 480mm Long; 10mm Wide Optibelt T2.5/480-ST; Poly Timing Belt; 480mm Long; 10mm Wide Optibelt T2.5/480-ST; Poly Timing Belt; 480mm Long; 10mm Wide
    MPN:
    T2.5/480-ST
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    237457 New-No Box; Optibelt T2.5/480-ST Poly Timing Belt; 480mm Long; 10mm Wide; 192 Teeth. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 237457 Location: GRG-R07-P13-S04-E-0000481
    Product Videos
    Custom Field
    MPN T2.5/480-ST
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Jason T5-480; Timing Belt 480mm Long; 10mm Wide Jason T5-480; Timing Belt 480mm Long; 10mm Wide Jason T5-480; Timing Belt 480mm Long; 10mm Wide Jason T5-480; Timing Belt 480mm Long; 10mm Wide
      Quick view Details
      Jason T5-480; Timing Belt 480mm Long; 10mm Wide
      MSRP:
      Add to Cart
    • Optibelt 150XL X 037; Timing Belt; 381mm Long; 9.5mm Wide Optibelt 150XL X 037; Timing Belt; 381mm Long; 9.5mm Wide Optibelt 150XL X 037; Timing Belt; 381mm Long; 9.5mm Wide Optibelt 150XL X 037; Timing Belt; 381mm Long; 9.5mm Wide
      Quick view Details
      Optibelt 150XL X 037; Timing Belt; 381mm Long; 9.5mm Wide
      Add to Cart
    • Optibelt 720-8M-25; Omega Timing Belt; 720mm Long; 25mm Wide Optibelt 720-8M-25; Omega Timing Belt; 720mm Long; 25mm Wide Optibelt 720-8M-25; Omega Timing Belt; 720mm Long; 25mm Wide Optibelt 720-8M-25; Omega Timing Belt; 720mm Long; 25mm Wide
      Optibelt 720-8M-25; Omega Timing Belt; 720mm Long; 25mm Wide
    • Optibelt 160XL; Timing Belt; 16" Long; 80 Teeth; 1/4" Wide Optibelt 160XL; Timing Belt; 16" Long; 80 Teeth; 1/4" Wide Optibelt 160XL; Timing Belt; 16" Long; 80 Teeth; 1/4" Wide Optibelt 160XL; Timing Belt; 16" Long; 80 Teeth; 1/4" Wide
      Optibelt 160XL; Timing Belt; 16" Long; 80 Teeth; 1/4" Wide