  • Parker 01.50D2HFTS23A8.000; Hydraulic Cylinder 1.5" Bore 8" Stk
  • Parker 01.50D2HFTS23A8.000; Hydraulic Cylinder 1.5" Bore 8" Stk Parker 01.50D2HFTS23A8.000; Hydraulic Cylinder 1.5" Bore 8" Stk Parker 01.50D2HFTS23A8.000; Hydraulic Cylinder 1.5" Bore 8" Stk Parker 01.50D2HFTS23A8.000; Hydraulic Cylinder 1.5" Bore 8" Stk
    MPN:
    01.50D2HFTS23A8.000
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    186483 New-No Box; Parker 01.50D2HFTS23A8.000 Hydraulic Cylinder 1.5" Bore 8" St; 3000 PSI. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 186483 Location: GRG-R04-P06-S03-0026472