  • Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 250V/10A
  • Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 250V/10A Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 250V/10A Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 250V/10A Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 250V/10A
    MPN:
    PLC-BSC-230UC/21HC
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    194085 New-No Box; Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC Relay Base; 250V/10A; 230VAC Input. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 194085 Location: GRG-R11-P07-S04-B-0000672
    Product Videos
    Custom Field
    MPN PLC-BSC-230UC/21HC
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 24VDC Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 24VDC Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 24VDC Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 24VDC
      Quick view Details
      Phoenix Contact PLC-BSC-230UC/21HC; Relay Base; 24VDC