  • Potter&Brumfield KHAU-17D11-24; Relay; 5A; 120VAC; Coil: 24VDC
  • Potter&Brumfield KHAU-17D11-24; Relay; 5A; 120VAC; Coil: 24VDC Potter&Brumfield KHAU-17D11-24; Relay; 5A; 120VAC; Coil: 24VDC Potter&Brumfield KHAU-17D11-24; Relay; 5A; 120VAC; Coil: 24VDC Potter&Brumfield KHAU-17D11-24; Relay; 5A; 120VAC; Coil: 24VDC
    MPN:
    KHAU-17D11-24
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    207713 Old-Stock; Potter&Brumfield KHAU-17D11-24 Relay; 5A; 120VAC; Coil: 24VDC; Blade Base; 14-Pin. Item appears Unused and has been in storage for some time.. Austin Surplus SKU: 207713 Location: 171770-GRG-R18-P14-S05-C-0000170