  • Shawmut A50P800-4; Fuse; 500V; 800A
  • Shawmut A50P800-4; Fuse; 500V; 800A Shawmut A50P800-4; Fuse; 500V; 800A
    MPN:
    A50P800-4
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    199265 New-No Box; Shawmut A50P800-4 Fuse; 500V; 800A; . Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 199265 Location: 135007-GRG-R05-P14-S02-0007770
    Product Videos
    Custom Field
    MPN A50P800-4
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Ferraz Shawmut G200750; Fuse; 500V; 16A Ferraz Shawmut G200750; Fuse; 500V; 16A Ferraz Shawmut G200750; Fuse; 500V; 16A Ferraz Shawmut G200750; Fuse; 500V; 16A
      Quick view Details
      Ferraz Shawmut G200750; Fuse; 500V; 16A
      MSRP:
      Add to Cart
    • Ferraz Shawmut AJT250; Fuse 250A 600V AC 500V DC Ferraz Shawmut AJT250; Fuse 250A 600V AC 500V DC Ferraz Shawmut AJT250; Fuse 250A 600V AC 500V DC Ferraz Shawmut AJT250; Fuse 250A 600V AC 500V DC
      Quick view Details
      Ferraz Shawmut AJT250; Fuse 250A 600V AC 500V DC
      Add to Cart
    • Gould Shawmut AJT4; Fuse; 4 Amp; 600VAC Gould Shawmut AJT4; Fuse; 4 Amp; 600VAC Gould Shawmut AJT4; Fuse; 4 Amp; 600VAC Gould Shawmut AJT4; Fuse; 4 Amp; 600VAC
      Gould Shawmut AJT4; Fuse; 4 Amp; 600VAC
    • Ferraz-Shawmut A13X150-4; Semiconductor Fuse; 150A Ferraz-Shawmut A13X150-4; Semiconductor Fuse; 150A Ferraz-Shawmut A13X150-4; Semiconductor Fuse; 150A Ferraz-Shawmut A13X150-4; Semiconductor Fuse; 150A
      Ferraz-Shawmut A13X150-4; Semiconductor Fuse; 150A
    • Shawmut ATM5, Fuse, 5A, 600VAC Shawmut ATM5, Fuse, 5A, 600VAC Shawmut ATM5, Fuse, 5A, 600VAC Shawmut ATM5, Fuse, 5A, 600VAC
      Shawmut ATM5, Fuse, 5A, 600VAC