  • Susumu RG3216P-2002-B-T1; Lot-80 Thin Film Resistors
    MPN:
    RG3216P-2002-B-T1
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    232578 New-No Box; Susumu RG3216P-2002-B-T1 Lot-80 Thin Film Resistors; SMD 1/4W; 20Kohms; 0.1% 1206 25ppm. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 232578 Location: GRG-R15-P15-S05-B-0000706