  • Venkel C1206C0G500-471KNE; Lot-3300 Ceramic Capacitor 470pF
  • Venkel C1206C0G500-471KNE; Lot-3300 Ceramic Capacitor 470pF Venkel C1206C0G500-471KNE; Lot-3300 Ceramic Capacitor 470pF Venkel C1206C0G500-471KNE; Lot-3300 Ceramic Capacitor 470pF
    MPN:
    C1206C0G500-471KNE
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    229036 New-No Box; Venkel C1206C0G500-471KNE Lot-3300 Ceramic Capacitor 470pF; 50V; 470pF; +-10%. Item is New; unused; no factory packaging. Austin Surplus SKU: 229036 Location: GRG-R06-P11-S03-0000966