  • Xicon 291-100/AP; Box-100; Thru Hole Resistor 100ohm; 1/4W
  • Xicon 291-100/AP; Box-100; Thru Hole Resistor 100ohm; 1/4W Xicon 291-100/AP; Box-100; Thru Hole Resistor 100ohm; 1/4W Xicon 291-100/AP; Box-100; Thru Hole Resistor 100ohm; 1/4W Xicon 291-100/AP; Box-100; Thru Hole Resistor 100ohm; 1/4W
    MPN:
    291-100/AP
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    229580 New In Box; Xicon 291-100/AP Box-100; Thru Hole Resistor 100ohm; 1/4W; +/-5%. Item is New; unused; in factory packaging that may have been opened.. Austin Surplus SKU: 229580 Location: GRG-R16-P07-S05-E-0000105
    Product Videos
    Custom Field
    MPN 291-100/AP
    Product Reviews
    ×
    Recommended
    • Vishay CRCW2512100RJNEG ; Lot-100 Thick Film Resistor 100Ohms Vishay CRCW2512100RJNEG ; Lot-100 Thick Film Resistor 100Ohms Vishay CRCW2512100RJNEG ; Lot-100 Thick Film Resistor 100Ohms Vishay CRCW2512100RJNEG ; Lot-100 Thick Film Resistor 100Ohms
      Quick view Details
      Vishay CRCW2512100RJNEG ; Lot-100 Thick Film Resistor 100Ohms
      MSRP:
      Add to Cart
    • Venkel CR1210-4W-101JT; Lot-3500 Chip Resistor; 100ohm Venkel CR1210-4W-101JT; Lot-3500 Chip Resistor; 100ohm Venkel CR1210-4W-101JT; Lot-3500 Chip Resistor; 100ohm Venkel CR1210-4W-101JT; Lot-3500 Chip Resistor; 100ohm
      Quick view Details
      Venkel CR1210-4W-101JT; Lot-3500 Chip Resistor; 100ohm
      Add to Cart
    • Sentinel MDL-Unkn80910; LOT-100 Resistors; 120k Ohms; 1/4W Sentinel MDL-Unkn80910; LOT-100 Resistors; 120k Ohms; 1/4W Sentinel MDL-Unkn80910; LOT-100 Resistors; 120k Ohms; 1/4W Sentinel MDL-Unkn80910; LOT-100 Resistors; 120k Ohms; 1/4W
      Sentinel MDL-Unkn80910; LOT-100 Resistors; 120k Ohms; 1/4W
    • Vishay RS10 10 1%TR; Box-100 Wirewound Resistors; 10ohms Vishay RS10 10 1%TR; Box-100 Wirewound Resistors; 10ohms Vishay RS10 10 1%TR; Box-100 Wirewound Resistors; 10ohms Vishay RS10 10 1%TR; Box-100 Wirewound Resistors; 10ohms
      Vishay RS10 10 1%TR; Box-100 Wirewound Resistors; 10ohms