  • Potter&Brumfield KUP-5D15-24; Relay; 10A; 240VAC; Coil: 24VDC
  • Potter&Brumfield  KUP-5D15-24; Relay; 10A; 240VAC; Coil: 24VDC Potter&Brumfield  KUP-5D15-24; Relay; 10A; 240VAC; Coil: 24VDC Potter&Brumfield  KUP-5D15-24; Relay; 10A; 240VAC; Coil: 24VDC Potter&Brumfield  KUP-5D15-24; Relay; 10A; 240VAC; Coil: 24VDC
    MPN:
    KUP-5D15-24
    Share This Article
    • Overview
    Product Description
    206312 Old-Stock; Potter&Brumfield KUP-5D15-24 Relay; 10A; 240VAC; Coil: 24VDC; 1/3HP; Blade Base; 5-Pin. Item appears Unused and has been in storage for some time.. Austin Surplus SKU: 206312 Location: 162978-GRG-R02-P17-S04-B-0000206